SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
SHITET APARATMENT 1+1 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER
32,000
Eskluzive per Zanat
Oferta e ores se fundit 32.000 euro
Shitet apartament me organizimin
1+1 me sip 51.1 m2
1 dhome gjumi 1 sallon dhe dhome gatimi se bashku korridor tualet dhe verande .Apartamenti shitet i pamobiluar ndodhet ne pallat ekzistent ne gjendje sh.te mire e restauruar kati i 2 pallat ekzistent kodra e shtufit Gjirokaster
Prona disponon certifikate pronesie
Cmimi 32.000 euro
Per nje vizite ne prone kontakt 0699677699