SHITET VILE ZONA MUZEALE GJIROKASTER
SHITET VILE ZONA MUZEALE GJIROKASTER
SHITET VILE ZONA MUZEALE GJIROKASTER
SHITET VILE ZONA MUZEALE GJIROKASTER
SHITET VILE ZONA MUZEALE GJIROKASTER
SHITET VILE ZONA MUZEALE GJIROKASTER
170,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ZONA MUZEALE GJIROKASTER

VILA KA SIP NDERTIMI 220 M2 DHE SIP TRUALLI 300 M2 .DISPONON NJE KOPESHT TE BUKUR TE MIRE ORGANIZUAR SALLON HOLL DHOME GATIMI SE BASHKU 3 DHOMA GJUMI NJE TUALET BALLKON TE MADH ME PAMJE TE GJITHEN NGA KALAJA DHE QYTETI .CMIMI 170.000 EURO

Per nje vizite ne prone kontakt 0699677699