SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
SHITET VILE LAGJJA GRANICE GJIROKASTER
180,000
????Listim i rri
Eskluzivisht per Zanat
Nje shanc qe nuk duhet ikur nga dora ..
????Shitet apartament me sip 230 m2 kati i 5 & 6 banim me shkalle nga brenda , me vendodhje rruga e tregut lagja 18 shtatori Gjirokaster .
????Gjysma e kesaj prone eshte ne gjendje shume te mire dhe pjesa tjeter eshte e paperfunduar.E pershtateshme per ta kthyer ne biznes , ambjente me qera ..
Organizimi i prones :
????Kati i 5 nje dhome gjumi tualet guxhine sallon holl + shtese e paperfunduar sip 70 m2
????Kati i 6 nje dhome gjumi tualet + shtese sip 70 m2 e paperfunduar
Cmmi 91.500 euro
Per nje vizite ne prone kontakt 0699677699