SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
SHITET BAR CLUB GJIROKASTER
220,000
????Listim i rri
Eskluzive per Zanat
????Shitet ambjent biznesi Bar Club me sip 150 m ne gjendje shume te mire pune .
Nje vend ideal per te kaluar nje mbremje te bukur me ????muzike .
????Beje tenden kete prone dhe fale mjeshterise suaj te menaxhimit dhe investimit qe ka kjo prone por edhe vendodhjes qender do korri suksesin e merituar .
????Cdo gje brenda ketij ambjenti eshte perfekt fale investimit te bere gjithashtu edhe pjesa e akuatikes eshte evituar totalisht.
????Me vendodhje ne qender te qytetit bulevardi 18 shtatori Gjirokaster .
Prona disponon dokumenta te rregullta pronesie .
????Cmimi 220.000 euro i diskutueshem .
????Per nje vizite ne prone nr i kontaktit 0699677699