Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image

SHITET SHTEPI PRIVATE

Çmimi22,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Shtëpi

Përshkrimi i pronës

Eskluzivisht per Zanat
Shitet shtepi private me sip trualli 73 m2 dhe ndertim 2 katesh prej 58.5 m2 secili .Vendodhja lagjja Varosh .Prona disponon dokumenta te rregullta .Cmimi 22.000 euro i diskutueshem .Per nje vizite ne prone kontakto ne 069 96 77 699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin