Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image

SHITET VILE 3 KATESHE GJIROKASTER

Çmimi220,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Shtëpi

Përshkrimi i pronës

🟧Eskluzisht per Zanat Real Estate
Cmimi oferte 185.000 euro

🟩Shitet vile 3 kateshe ne gjendje sh.te mire te treja
🟦katet jane te dhena me qera .
🟫Vendodhja lagjja 18 shtatori Gjirokaster
🟩Organizimi i saj eshte :

🟥Kati i 1 dyqan sip 87 m2
🟨Kati i 2 ap 2 +1 sip 87 m2
🟥Kati i 3 ap 2 +1 sip 87 m2
🟩Dhe kati i fundit papafingo .
Cmimi 220.000 euro

🟨Prona disponondokumenta te rregullta ligjore
🟪Per nje vizite ne prone kontakto 069 96 77 699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin