Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image

SHITET TRUALL GJIROKASTER

Çmimi330,160
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Komerciale, Toka, Zonë turistike

Përshkrimi i pronës

🎯Eskluzivisht per Zanat
⏰___________🎯_____________⛳___________📌

Shitet nje nder banesat me e vjetra dhe me e madhja me truall me sip 3316 m2 me vendodhje lagjja Palorto mbi gjimnazin Asim Zeneli Kerculle Gjirokaster .

⛳ Prona ka nje pozicion gjeografik shume te mire nje nga pikat me strategjike te qytetit .
🏨E pershtateshme per resort hotele etj .

📄Prona disponon dokumenta te rregullta ligjore ..

☎️Te interesuarit te kontaktojne ne
Cel 069 96 77 699 @ Gjirokastër

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin