Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image

SHITET TRUALL GJIROKASTER

Çmimi50,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Toka

Përshkrimi i pronës

Shitet truall me dokumetacion te rregullt projekt dhe leje perkatese .
Sip 700 m2 vendodhja ..
Kodra e Shtufit Gjirokaster .
Cmimi 50.000 euro
Per nje vizite ne prone kontakt 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin