Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image

SHITET SHTEPI PRIVATE LAGJJA PUNETORE GJIROKASTER

Çmimi24,200
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Shtëpi

Përshkrimi i pronës

ESKLUZIVISHT PER ZANAT
SHITET SHTEPI PRIVATE ME SIP TOTALE TRUALLI 660 M2 DHE DNERTIM 80 M2
SHTEPIA ESHTE NE GJENDJE PER TE RESTAURUAR .
PRONA ESHTE ME VENDODHJE NE LAGJWN PUNETORE GJIROKASTER
CMIMI I PRONES 3.000.000 MILJON LEKE TE REJA OSE 24200 EURO
PER NJE VIZTE NE PRONE KONTAKTO NE 069 96 77 699 @ Gjirokastër

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin