Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

SHITET SHTEPI PRIVATE GJIROKASTER

Çmimi110,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Shtëpi, Zonë turistike

Përshkrimi i pronës

Eskluzivisht per Zanat Real Estate
Shitet shtepi Gjirokastrite me 3 kate me sip 141m2 ndertim secili kat dhe truall 935 m2
dhe orjentim nga lindja.Sygjerimi eshte per hotel familjar .
Shtepia diSponon 5 dhoma gjumi 2 tualet 2 holle 2 ballkone verande dhe pus uji ,dhe truall rreth saj .
Shtepia eshte ne gjendje te mire .Cmimi super oferte prej 75.000 euro deri sa te mbaroje procesi rivleresimi i pronave
Te interesuarit te kontaktojne
0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin