Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image

SHITET HOTEL GJIROKASTER

Çmimi1,250
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Komerciale

Përshkrimi i pronës

Eskluzivisht per Zanat Real Estate
Nje super shanc behu ti pronari i nje prone Elite ne qender te qytetit .- Shitet hotel dhe ambjent per cdo lloj biznesi me sip totale 530 m2 bulevardi 18 shtatori Gjirokaster .Hoteli eshte ne gjendje shume te mire dhe ne gjendje pune , me klienture te ngritur , gjithashtu edhe ambjenti i dyte mund te sherbeje si restorant organizim eventesh etj.Prona disponon dokument te rregullt ligjor..Per nje vizite ne prone kontakto ne 0699677699
CMIMI 1250 EURO M2
Me blerjen e kesaj prone dhurate nga agjensia nje udhetim ne Venecia Itali .
Venecia te pret ty 👉👉👉

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin