Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

Çmimi37,000
  • Tipi i paketës: Sold
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje

Përshkrimi i pronës

Cmimi 45 miljon leke ( te vjetra )
Oferta e ores se fundit .
Urgjente !
Shitet apartament me sip 129 m2
per arsye shendetesore
Organizimi i ap 3 dhoma gjumi me 2 tualete dhe sallon dhome gatimi bashke dhe
1 ballkon ne forme L ,me pamje nga qyteti Shitet super imobiluar dhe me sistemin e kalldajes per 45 miljon leke cmimi i padiskutueshem .. Vendodhja pas universitetit Eqerem Cabej Gjirokaster .Prona disponon dokumenta te rregullta pronesie ..
Te interesuarit te kontaktojne ne 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin