Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

Çmimi60,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje

Përshkrimi i pronës

Eskluzivisht per Zanat -Shitet apartament me sip 120 m2 .
Organizimi 2 dhoma gjumi sallon dhe dhome gatimi se bashku 2 tualete dhe 2 ballkone .
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar ndodhet ne pallat te ri kati i 8 .
Cmimi 60.000 euro .
Kontakt 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin