Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI ZYRE GJIROKASTER

Çmimi250/month
  • Tipi i paketës: Me qera
  • Lloji i pronës: Komerciale, PERSHKRIMI I BIZNESIT

Përshkrimi i pronës

Jepet me qera ambjent biznesi zyre .
Ambjenti ka nje arendim teper cilesor ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje sip 37m2 .
Vendodhja bulevardi 18 shtatori Gjirokaster .Per nje vizite ne prone kontakto ne 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin