Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

Çmimi50,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2 +1 me sip 115 m2
kati i 3 .Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet super i mobiluar gjithashtu ka ne fuksion , kondisioner invekter kalldaje dhe oxhak .Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie .Cmimi 50.000 euro i diskutueshem .Per nje vizite ne prone kontakto ne 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin