Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image

SHITET APARTAMENT 2+1 SIP 93.3 M2 GJIROKASTER

Çmimi36,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje

Përshkrimi i pronës

ESKLUZIVISHT ZANAT REAL ESTATE
SHITET APARTAMENT ME SIP 93.9 M2 ME NJE SIPERFAQE SUPER TE BOLLSHME .
ME ORGANZIMIN 2 DHOMA GJUMI TUALET BALLKON SALLON DHE DHOME GATIMI SE BASHKU .
APARTAMENTI ESHTE I PA PERFUNDUAR QE JU MUND TA PERFUNDONI SIPAS DESHIRES SUAJ .
ME NJE CMIM SUPER OKAZION VJEN PER JU PER 36.000 EURO .
APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E KATERT BANIM PALLAT I RI ME ASHESHENSOR ME CILESINE ME TE MIRE TE PUNIMVE
DHE DOKUMETACION PRONESIE TE RREGULLT DHE ME ORINETIMIN NGA LINDJA
APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN NACIONALE GJIROKASTER KAKAVIJ MBI SUPER MARKET STAR
PER NJE VIZITE NE PRONE MOS HEZITONI TE KONTAKTONI NE 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin