Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image image image image image image

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

Çmimi46,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje, Luks

Përshkrimi i pronës

Vemendje !
Eskluzivisht Zanat Real Estate
Shitet apartament me organizimin 2 +1 me sip 90 m nje super apartament i arrenduar me nje klass dhe fines me cilesine me te mire te punimeve . Apartamentin e gjeni ne kati i 7 te nje pallati te rri ne lagjjen Granice Gjirokaster .
Apartamenti shitet i mobiluar .
Cmimi 46 .000 euro
Per nje vizite ne prone kontakto 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin