Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image

SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER

Çmimi27,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje

Përshkrimi i pronës

Eskluzivisht per Zanat Real Estate
Shitet apartament 1 +1 me sip 70 m2 ndodhet ne katin e 3 banim .Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet e mobiluar Vendodhja lagjja Punetore Gjirokastër.
Cmimi i apartamentit eshte 27.000 euro @ Gjirokastër

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin