Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image image image image

SHITEN APARTAMENTE 2+1GJIROKASTER

Çmimi33,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës:

Përshkrimi i pronës

ESKLUZIVISHT ZANAT REAL ESTATE
HERA E PARE MUNDESIA JUAJ PER TE ZGJUEDHUR APARATMENTIN TUAJ , KATIN SIPAS DESHIRES POZICIONIN PAMJEN .
BEHU TI PJUESE E KETYRE OKAZIONEVE , PALLATI ME POZICIONIN ME KYC , KU CDO GJE HARIHET SHPEJT .
ME BLERJEN E KTYRE APARATMENTEVE DERI NE DATEN 14 SHKURT KOMISIZONI I ZYRES ESHTE 0 VETEM TAKSENE RREGJSITRIMIT 50 EURO PERFITO SOT NGA KY SUPER OKAZION QE ORON ZANAT MAGJIKE

SHITEN APARTAMENTE QE FILLOJNE NGA 83 M2 – SIP 97.6 M2 ME NJE SIPERFAQE SUPER TE BOLLSHME .
ME ORGANZIMIN 2 DHOMA GJUMI TUALET BALLKON SALLON DHE DHOME GATIMI SE BASHKU .
APARTAMENTET JANE TE PA PERFUNDUAR QE JU MUND TA PERFUNDONI SIPAS DESHIRES SUAJ .
ME NJE CMIM SUPER OKAZION VJEN PER JU NGA 33 .000 EURO – 38.000 EURO .
APARTAMENTET FILLOJNE NGA KATI I KATERT BANIM DHE DERI NE AKTIN E 8
PALLATI ESHTE I RI ME ASHESHENSOR ME CILESINE ME TE MIRE TE PUNIMVE
DHE DOKUMETACION PRONESIE TE RREGULLT DHE ME ORINETIMIN NGA LINDJA DHE NGA JUGU
APARTAMENTET NDODHEN NE RRUGEN NACIONALE GJIROKASTER KAKAVIJ MBI SUPER MARKET STAR
PER NJE VIZITE NE PRONE MOS HEZITONI TE KONTAKTONI NE 0699677699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin