Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image

JEPET ME QERA RESTORANT- HOTEL VIKTORIA GJIROKASTER VIRUA

Çmimi1,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Komerciale, Zonë turistike

Përshkrimi i pronës

Jepet me qera
Hotel Restorant Viktoria me vendodhje ne zonen turistike te liqenit te Viroit Gjirokaster .
Organizimi ; Objekti ka nje sip totale 600 m2 dhe eshte i perbere nga dy ambjente kati i pare me sip 320 m2 me verande lulishte me nej pamje te bukur dhe restorant ne gjendje shume te mire i komletuar dhe me nje kapacitet per gezimet tuaja rreth 230 persona .
Kati i dyte organzimi hotel me 6 dhoma ne sherbim te cilat jane ne gjendje shume te mire , te arenduara me standartet e fundit te kohes .
Preferohen kliente serioze , kompani tursitike per ta menaxhuar , si zone turistike per te huaj por edhe vendas .
Cmimi 1000 euro qera ne muaj per te dyja ambjentet .
Per nje vizite ne prone kontakto ; 0692195987 / 0699677699
Email; resortviktoria@hotmail.com

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin