Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI LIBOHOVE GJIROKASTER

Çmimi399/month
  • Tipi i paketës: Me qera
  • Lloji i pronës: Komerciale, Zonë turistike

Përshkrimi i pronës

🎯Eskluzivisht per Zanat Real Estate .
Jepet me qera ambjent biznesi ne qender 🎯 Libohove ne gjendje shume te mire .
Ambjenti ka ne dispozicion 47 m2 🎯ndertim dhe hapesire te perbashket oborr verande me sip 50 m2 .E pershtateshme per 🎯cdo biznes pervec bar restorant .Cmimi i qerase 399 euro ne muaj .
Te interesuarit te kontaktojne ne
📞069 96 77 699 @ Libohovë

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin