Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image image image image image image image image image image image image image image

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

Çmimi60,000
  • Tipi i paketës: Shitet
  • Lloji i pronës: Apartament për shitje

Përshkrimi i pronës

PËRSHKRIMI I PRONËS
Shitet apartament 3+1 me sip 140 m2 me dhome gatimi menjane dhe 2 tualete dhe 3 ballkone .
Ka pamje shume te bukur dhe orientimi nga lindja ..
kati i 8 lagjja 18 shtatori rruga e tregut pallati disponon ashensor .
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire .
Cmimi 60.000 euro e pa mobiluar

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin