Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :
image image

SHITET SHTEPI PRIVATE GJIROKASTER

Çmimi22,000
  • Tipi i paketës: Sold
  • Lloji i pronës: Shtëpi, Zonë turistike

Përshkrimi i pronës

Eskluzivisht per Zanat

Shitet shtepi private me sip trualli 73 m2 dhe ndertim 2 katesh prej 58.5 m2 secili .

Vendodhja lagjja Varosh .Prona disponon dokumenta te rregullta .

Cmimi 22.000 euro i diskutueshem .

Per nje vizite ne prone kontakto ne 069 96 77 699

Facilitete shtesë

Valbona Bani

Kontakto agjentin