Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

posted by: Valbona Bani in Uncategorized

ESKLUZIVISHT PER ZANAT REAL ESTATE SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER ME SIP 78 M2 NE GJENDJE SHUME TE MIRE PRONA ESHTE ME DOKUMETACUION TE RREGULLT . APARTAMENTI NDODHET LAGJJA 18 SHTATORI KATI 4 CMIMI 50.000 EURO I DISKUTUESHEM KONTAKT 0699677699 -0695883500

SHITET TRUALL GJIROKASTER

posted by: Valbona Bani in Uncategorized

Eskulizivisht per Zanat Real Estate Shitet truall me sip 482 m2 lagjja 11 Janari prane rruges nacionale Me nje vendodhje fantanstike me diell e pershtatshme edhe per bixnes edhe per vile Cmimi 50.000 euro i diskutueshem prona eshte me dokumetacion

Continue reading

JEPET ME QERA PAPAFINGO 2+1 GJIROKASTER

posted by: Valbona Bani in Uncategorized

Agjensi Zanat Real Estate Jepet me qera. Papafingo super e kompletuar 2+1 .. Ne gjendje shume te mire .Me pamje fantastike Dhe. Te ngrohte me diell lagjja 18 shtatori . Preferohen vetem cifte ose te huaj …. Te interesuarit te

Continue reading

Categories