Agjensi Zanat Magjike Real Estate
Cel: +355 69 96 77 699
Shikime :

JEPET ME QERA PAPAFINGO 2+1 GJIROKASTER

posted by: Valbona Bani in Uncategorized

Agjensi Zanat Real Estate
Jepet me qera. Papafingo super e kompletuar 2+1 ..

Ne gjendje shume te mire .Me pamje fantastike

Dhe. Te ngrohte me diell lagjja 18 shtatori .

Preferohen vetem cifte ose te huaj ….

Te interesuarit te kontaktojne Ne 069 96 77 699

Categories